Register

Het MBT en DIT register België zijn opgericht om de kwaliteit van MBT en DIT in België te borgen. De registers bieden een overzicht van gekwalificeerde MBT en DIT therapeuten en supervisoren, en kunnen geconsulteerd worden door professionals en patiënten met het oog op het vinden van erkende MBT/DIT therapeuten en supervisoren.

Vermelding in het register kan enkel tijdens of na het volgen van een door het AFNCCF of MBT/DIT België erkend opleidingstraject. Specificatie van de verschillende kwalificatieniveau's en benodigde trainingsstappen, zijn beschreven bij MBT België en DIT België. Registratie kan aangevraagd worden via het formulier "MBT registratie" of "DIT registratie". Voltooiing van het opleidingstraject dient aangetoond te worden met een officieel supervisie-attest MBT of DIT.

MBT register

Naam / Nom
Voornaam / Prénom
Contact
Locatie / Lieu
Discipline
Registratie / Inscription
Registratie supervisor / Superviseur
Andries
Sofie
sofie.andries@fracarita.org
Mortsel
Anders
MBT therapeut - basis
Benoot
Dirk
dirkbenoot@msn.com
brugge belgie
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Calleeuw
Ilse
calleeuw.ilse@gmail.com
brugge
Anders
MBT therapeut - basis
Ceulemants
Geert
geert.ceulemants@asster.be
Sint-Truiden, Borgloon
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Claes
Sylvia
claessylvia@gmail.com
Beringen
Psychotherapeut
MBT therapeut - gevorderd
Cuyt
Yasmine
Yasminecuyt@hotmail.com
Boechout
Anders
MBT therapeut - gevorderd
De Baere
Elisabeth
elisabeth.debaere@ptcrustenburg.be
Brugge
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Demeur
Marnicq
marnicq.demeur@asster.be
Sint-Truiden
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Dewitte
Els
fashionelsta@outlook.com
Brugge
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Gilden
Kathleen
Kathleen.Gilden@ptcrustenburg.be
Brugge
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Heeman
Joyce
joyceheeman@hotmail.com
Antwerpen
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Karima
Amin
Karima.amin@icloud.com
Antwerpen
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Laenens
Jesse
Jesse_laenens@hotmail.com
Deurne
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Loosveldt
Laura
laura_loosveldt@hotmail.com
Brugge
Klinisch psycholoog
MBT therapeut - basis
Magon
Sofie
sofiemagon@Hotmail.com
3840 Borgloon
Psychotherapeut
MBT therapeut - basis
Marain
Tine
tinemarain@icloud.com
boechout / houwaart
Psychotherapeut
MBT therapeut - basis i.o.
Mariën
Elien
elienmarien@hotmail.com
Boechout
Psychotherapeut
MBT therapeut - gevorderd
Markey
Samuel
samuelmarkey@skynet.be
Kortrijk
Klinisch psycholoog
MBT therapeut - basis
Nijssens
Liesbet
liesbet.nijssens@mbtbelgium.com
Hoogstraten
Psychotherapeut
MBT therapeut - gevorderd
MBT supervisor
Offeciers
Inge
inge.offeciers@outlook.com
Lier
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Pype
Elien
elien.pype@gmail.com
Brugge
Psychotherapeut
MBT therapeut - basis
Remans
Jim
dr.jim.remans@telenet.be
Genk
Psychiater
MBT therapeut - basis
Rossaert
Lukas
LukasRossaert@hotmail.com
Brugge
Psychomotorisch therapeut
MBT therapeut - basis
Schoefs
Steffie
steffie@hide-seek.be
Sint-Truiden, Hasselt
Klinisch psycholoog
MBT therapeut - basis
Soens
Chloë
chloe@groepsprivepraktijk.be
Groepspraktijk Psychologen Kortrijk - Marke
Klinisch psycholoog
MBT therapeut - basis
Symons
Tim
timsymonsmu@gmail.com
Klinisch psycholoog
MBT therapeut - basis
Top
Katrien
katrien.top@ptcrustenburg.be
Brugge
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Van Belle
Trui
geertrui.van.belle@telenet.be
Brugge
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Van Lysebetten
Thibault
t.van.lysebetten@icloud.com
PTCRustenburg Brugge
Psychiater
MBT therapeut - basis
Vandermeeren
Ronny
ronny.vandermeeren61@gmail.com
Sint-Truiden
Psychotherapeut
MBT therapeut - gevorderd
Vanheel
Aurélie
aurelie.vanheel@hotmail.com
Sint-Truiden
Anders
MBT therapeut - basis
Vercruysse
Jozefien
jozefienvercruysse@hotmail.com
Veurne
sociotherapeut / verpleegkundige
MBT therapeut - basis
Verschueren
Koen
kn.verschueren@telenet.be
Schiplaken
Lic. klinische psychologie
MBT therapeut - basis

DIT register

Naam / Nom
Voornaam / Prénom
Contact
Locatie / Lieu
Registratie / Inscription
Registratie supervisor / Superviseur
De Beule
Ellen
ellen.debeule@gmail.com
Voeren
DIT therapeut
De Pauw
Kristof
kristof.depauw@vagga.be
Antwerpen
DIT therapeut
Luyten
Patrick
patrick.luyten@kuleuven.be
Leuven
DIT therapeut
DIT supervisor
Meyers
Karolien
karolien.meyers@praktijk-quadrant.be
Leuven, Kortenberg
DIT therapeut
Obbels
Jasmien
jasmien.obbels@upckuleuven.be
Kortenberg
DIT therapeut
Vandermeeren
Ronny
ronny.vandermeeren61@gmail.com
Beverlo
DIT therapeut
DIT supervisor
Vleugels
Kathleen
kathleen.vleugels@kuleuven.be
Leuven
DIT therapeut